[ 16.06.2016 ] - Volný termín

Nyní nabízíme první volný termín na rekonstrukci Vašeho bytového jádra. 1.října 2016

> čtěte dále

[ 22.07.2015 ] - Termín

nyní nabízíme volný termín na září

> čtěte dále

[ 04.05.2010 ] - Další nabídka řemesel


Nabízíme volnou kapacitu na veškeré malířské práce,dále pokládku všech druhů

> čtěte dále

Adresa:p. Procházka Praha

e-mail:fachy@cmail.cz

mobil:606 875 516

> více kontaktů

Rekonstrukce bytového jádra

Mnohé z Vás jistě bude zajímat, jak naše práce – tedy rekonstrukce bytového jádra – probíhá. Záměrem je výměna bytového jádra vybouráním, demontáží a odvozem suti. Následně se provádí stavební úpravy – vyzdí se nové příčky jádra bytu s obklady a novými rozvody instalací vody, elektřiny a odpadní kanalizace. Na závěr předáme vlastníkovi výchozí elektro revizi.

Bourání, demontáž, odvoz suti

Před zahájením bourání stávajícího jádra zajistíme podle bezpečnostních předpisů staré rozvody (voda, elektřina, kanalizace). Zároveň zajistíme, aby zůstaly další místnosti bytu přestavbou nedotčené. Při demontáži umakartového jádra postupujeme šetrně a uvážlivě, vybouraný materiál ihned transportujeme z bytu do kontejneru či na skládku. O konečné skládce předložíme vlastníkovi doklad.

Stavební úpravy, nové rozvody

Následně provedeme stavební úpravy, počínaje vyzděním nových příček jádra, a posléze uložíme všechna zařízení a obložíme je. Po dokončení stavebních prací provedeme rozvody vody, řádně přichytíme objímkami, provedeme instalaci potrubí, uděláme rozvody odpadní kanalizace a na závěr provedeme rozvody elektřiny a uzemnění.